Schema groepsfase UEFA Nations League

Dit zijn de data voor de groepsfasewedstrijden van de 2022-23 United Nations League (begint om 1945 GMT tenzij anders aangegeven):

ronde 1

donderdag 2 juni

Groep C4 Georgië – Gibraltar (1700)

Groep A2 Tsjechië – Zwitserland

Groep A2 Spanje – Portugal

Groep B: Albanië x Rusland

Groep B2 Israël – IJsland

Groep B4 Servië – Noorwegen

Groep D: Slovenië-Zweden

Groep C2 Cyprus / Estland – Kosovo

Groep C2 Noord-Ierland – Griekenland

Groep C4 Bulgarije – Noord-Macedonië

Groep B: Cyprus / Estland – San Marino

vrijdag 3 juni

Groep C Kazachstan / Moldavië – Azerbeidzjan (1500/1945)

Groep 1 Kroatië – Oostenrijk

Groep 1 Frankrijk – Denemarken

Groep A4 België vs Nederland

Groep A4 Polen vs Wales

Groep C Slowakije-Wit-Rusland

Groep D1 Letland – Andorra

Groep D1 Liechtenstein – Kazachstan / Moldavië

zaterdag 4 juni

Groep B Schotland – Armenië (1400)

Groep C Hongarije – Engeland (1700)

Groep C: Finland – Bosnië (1700)

Groep C1 Litouwen – Luxemburg (1700)

Groep C: Italië vs Duitsland

Groep B1 Ierland – Oekraïne

Groep B3 Montenegro vs Roemenië

Groep C1 Turkije – Faeröer

Wedstrijddag 2

zondag 5 juni

Groep B: San Marino vs Malta (1400/1700)

Groep C2 Estland & Cyprus – Noord-Ierland (1400/1700)

Groep C4 Gibraltar – Macedonië (1700)

Groep A2 Tsjechië – Spanje

Groep A2 Portugal – Zwitserland

Groep B4 Servië-Slovenië

Groep B4 Zweden – Noorwegen

Groep C2 Kosovo – Griekenland

Groep C4 Bulgarije – Georgië

maandag 6 juni

Groep 1 Oostenrijk – Denemarken

Groep 1 Kroatië – Frankrijk

Groep A4 België vs Polen

Groep A4 Wales vs Nederland

Groep B2 IJsland – Albanië

Groep B2 Israël – Rusland

Groep C: Wit-Rusland – Azerbeidzjan

READ  Nederlandse spits Danjuma zei dat Nigeria slechts een optie was

Groep C – Slowakije – Kazachstan

Groep D1 Andorra – Kazachstan / Moldavië

Groep D1 Letland – Liechtenstein

dinsdag 7 juni

Groep B1 Armenië-Ierland (1700)

Groep C: Duitsland vs Engeland

Groep C 3 Italië – Hongarije

Groep B1 Schotland – Oekraïne

Groep B3 Bosnië-Roemenië

Groep B3 Finland – Montenegro

Groep C1 Faeröer – Luxemburg

Groep C1 Litouwen – Turkije

Ronde 3

Donderdag 9 juni

Groep A2 Portugal – Tsjechië

Groep A2 Zwitserland – Spanje

Groep D: Noorwegen – Slovenië

Groep B4 Zweden in Servië

Groep C2 Griekenland – Cyprus / Estland

Groep C2 Kosovo – Noord-Ierland

Groep C4 Gibraltar – Bulgarije

Groep C4 Noord-Macedonië – Georgië

Groep D2 Malta – Cyprus / Estland

vrijdag 10 juni

Groep A Kazachstan / Moldavië – Letland (1500/1945)

Groep C: Azerbeidzjan – Slowakije (1700)

Groep 1 Oostenrijk – Frankrijk

Groep 1 Denemarken – Kroatië

Groep A4 Nederland vs Polen

Groep A4 Wales – België

Groep B2 Albanië vs Israël

Groep B Rusland – IJsland

Groep C3 Wit-Rusland – Kazachstan

Groep D1 Andorra – Liechtenstein

zaterdag 11 juni

Groep B3 Montenegro-Bosnië (1400)

Groep B1 Ierland – Schotland (1700)

Groep C1 Faeröer – Litouwen (1700)

Groep C: Engeland vs Italië

Groep C 3 Hongarije – Duitsland

Groep B1 Oekraïne – Armenië

Groep B3 Roemenië – Finland

Groep C1 Luxemburg – Turkije

Ronde 4

zondag 12 juni

Groep C2 Noord-Ierland – Cyprus / Estland (1400)

Groep D: Noorwegen – Zweden (1700)

Groep C: Georgië – Bulgarije (1700)

Groep C: Noord-Macedonië v Gibraltar (1700)

Groep A2 Spanje – Tsjechië

Groep A2 Zwitserland – Portugal

Groep B4 Slovenië – Servië

Groep C2 Griekenland – Kosovo

Groep D2 Malta – San Marino

READ  Olympische voetbalspelen Tokyo 2021: wedstrijden, teams, groepen, resultaten en meer

maandag 13 juni

Groep C Kazachstan / Moldavië – Slowakije (1500/1945)

Groep C: Azerbeidzjan – Wit-Rusland (1700)

Groep 1 Denemarken – Oostenrijk

Groep 1 Frankrijk – Kroatië

Groep A4 Nederland vs Wales

Groep A4 Polen – België

Groep B2 IJsland – Israël

Groep B Rusland – Albanië

dinsdag 14 juni

Groep A Kazachstan / Moldavië – Andorra (1300/1945)

Groep B: Armenië-Schotland (1700)

Groep C 3 Engeland – Hongarije

Groep C: Duitsland vs Italië

Groep B1 Oekraïne – Ierland

Groep B3 Bosnië-Finland

Groep B3 Roemenië – Montenegro

Groep C1 Luxemburg – Faeröer

Groep C1 Turkije – Litouwen

Groep D1 Liechtenstein – Letland

Ronde 5

donderdag 22 september

Groep C Kazachstan / Moldavië – Wit-Rusland (1500/1945)

Groep 1 Kroatië – Denemarken

Groep 1 Frankrijk – Oostenrijk

Groep A4 België vs Wales

Groep A4 Polen vs Nederland

Groep C1 Litouwen – Faeröer

Groep C1 Turkije – Luxemburg

Groep C Slowakije – Azerbeidzjan

Groep D1 Letland – Kazachstan

Groep D1 Liechtenstein – Andorra

vrijdag 23 september

Groep B: Armenië-Oekraïne (1700)

Groep D: Georgië – Macedonië (1700)

Groep C Duitsland – Hongarije

Groep C: Italië vs Engeland

Groep B1 Schotland – Ierland

Groep B3 Bosnië-Montenegro

Groep B3 Finland – Roemenië

Groep C4 Bulgarije – Gibraltar

Groep D2 Cyprus / Estland – Malta

zaterdag 24 september

Groep B IJsland-Rusland (1400)

Groep D: Slovenië – Noorwegen (1700)

Groep C2 Noord-Ierland – Kosovo (1700)

Groep A2 Tsjechië – Portugal

Groep A2 Spanje – Zwitserland

Groep B2 Israël – Albanië

Groep B4 Servië-Zweden

Groep C2 Cyprus / Estland – Griekenland

Ronde 6

zondag 25 september

Groep D1 Andorra – Letland (1400)

Groep A Kazachstan / Moldavië – Liechtenstein (1400)

Groep C: Azerbeidzjan – Kazachstan / Moldavië (1700)

READ  Het Nederlandse amateurteam wordt ongelooflijk welkom geheten na de training

Groep C: Wit-Rusland vs Slowakije (1700)

Groep 1 Oostenrijk – Kroatië

Groep 1 Denemarken – Frankrijk

Groep A4 Nederland vs België

Groep A4 Wales vs Polen

Groep C1 Faeröer – Turkije

Groep C1 Luxemburg – Litouwen

maandag 26 september

Groep C: Engeland vs Duitsland

Groep 3 Hongarije – Italië

Groep B1 Ierland vs Armenië

Groep B1 Oekraïne – Schotland

Groep B3 Montenegro – Finland

Groep B3 Roemenië-Bosnië

Groep C4 Gibraltar – Georgië

Groep C4 Noord-Macedonië – Bulgarije

Groep D2 San Marino – Cyprus / Estland

dinsdag 27 september

Groep A2 Portugal – Spanje

Groep A2 Zwitserland – Tsjechië

Groep B2 Albanië – IJsland

Groep B Rusland vs Israël

Groep B4 Noorwegen – Servië

Groep B4 Zweden – Slovenië

Groep C2 Griekenland – Noord-Ierland

Groep C2 Kosovo – Cyprus / Estland

(Rapportage door Hritika Sharma in Bengaluru; bewerking door Toby Davies)

You May Also Like

About the Author: Annelijn Mansfelt

'Social media-expert. Bekroonde koffie-nerd. Algemene ontdekkingsreiziger. Probleemoplosser.'

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *